Animal Care - karmy dla psów i kotów
Koszyk
...jest pusty
Kategorie
Polecane Produkty
Pronature Holistic Cat Kitten 5,44kg + kurier GRATIS
Cena: 205,00zł
Opis
Kupuję
Pronature Holistic Dog Puppy All Breeds 13,6kg + kurier GRATIS
Cena: 331,07zł
Opis
Kupuję
Super Benek Compact 40L + transport
Cena: 98,00zł
Opis
Kupuję
Pronature Holistic Cat Turkey&Cranberries 5,44kg + kurier GRATIS
Cena: 209,00zł
Opis
Kupuję
Golden Grey Odour 14kg
Cena: 59,00zł
Opis
Kupuję
Twoje Konto
Twój adres email
Twoje hasło
O nas

Serwis internetowy Animal Care powstał z myślą o tych wszystkich, którzy potrzebują wysokiej jakości artykułów dla swoich pupili. Oferujemy produkty znanych firm po atrakcyjnych cenach. Nasz system rabatowy dla stałych klientów sprawi, że będziesz wydawać mniej. Sprzedaż karm marek: Applaws, Acana, Orijen, Royal Canin, Taste of The Wild, Purina, Animonda, Bento Kronen i wielu innych.

Oferujemy Państwu pomoc w doborze odpowiedniej karmy dla psów i kotów. Prowadzimy doradztwo żywieniowe zwierząt domowych. Pomożemy Państwu odnaleźć się w gąszczu dostępnych karm, nauczymy czytać składy karm. Misją naszego serwisu jest propagowanie naturalnego żywienia psów i kotów.

 


 Program lojalnościowy:

 

Dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy program lojalnościowy umożliwiający zdobywanie rabatów i uczestnictwo w losowaniu nagród.

 

Rabaty za dokonane zakupy:

  • W okresie 12 miesięcy dokonaj zakupów za minimum 300 zł, a dostaniesz 1% rabatu.
  • Jeżeli w ciągu roku zrobisz zakupy za minimum 500 zł wtedy dostajesz 2% rabatu.

Rabaty za opinie:

  • Zamieszczając w naszym sklepie internetowym opinie o dowolnym znalezionym produkcie otrzymasz przy zamówieniu jednorazowy rabat w wysokości 1% wartości zamówienia. Jedna opinia produktu to 1% rabatu przy jednym zamówieniu. Do jednego zamówienia możesz dostać maksymalnie 1% rabatu za opiniowanie produktów.
  • Umieść w internecie (tematyczne fora internetowe, katalogi stron) opinie o sklepie Animal Care, prześlij do nas link do zamieszczonej opini, a przy zamówieniu dostaniesz 1% rabatu. Jedna opinia o sklepie to 1% rabatu przy jednym zamówieniu. Do jednego zamówienia możesz dostać maksymalnie 1% rabatu za opiniowanie serwisu Animal Care.

Rabaty za polecenie sklepu znajomemu:

  • Poleć nasz sklep internetowy Twojemu znajomemu, a przy pierwszych jego zakupach otrzymasz wraz z nim 2% rabatu. Warunkiem przyznania rabatów jest dokonanie przez osobę werbowaną zakupów na kwotę minimum 150 zł, nie wliczając kosztów transportu i uiszczenie płatności za złożone zamówienie. Dodatkowo w trakcie składania pierwszego zamówienia osoba pozyskana musi podać nam Twoje dane (imię i nazwisko oraz adres e-mail zarejestrowany w serwisie animalcare.pl UWAGA! Nie podawaj swojego hasła do logowania, to jest Twoje tajne hasło i nie może znaleźć się w posiadaniu osób trzecich). Dane osoby polecającej należy wpisać w polu "Komentarze" w trakcie składania pierwszego zamówienia. Osobą werbowaną może być osoba pełnoletnia z kręgu Twoich znajomych lub przyjaciół, która do tej pory nie została zarejestrowana jako klient Animal Care. Osobą pozyskiwaną przez Ciebie nie może być mieszkaniec Twojego gospodarstwa domowego. Nie można również zgłaszać własnej osoby jako osoby werbowanej. Do Twojego nowego zamówienia jako osoby polecającej zostanie naliczone 2 % rabatu. Do jednego zamówienia może zostać maksymalnie przyznane 2% upustu z tytułu pozyskania nowej osoby.

 

Rabaty naliczane są dla wszystkich produktów w sklepie. Koszty transportu nie podlegają rabatowaniu w systemie lojalnościowym. Aby obniżyć swoje koszty transportu przeczytaj zakładkę "Koszty wysyłki".

 

Informacje na temat konkursów i o nagrodach znajdziecie Państwo w "Newsletterze". 

 


Opinie klientów serwisu Animal Care.

 

Sprawdź nasze komentarze na Allegro


 

Kontynuuj
Informacje i Pomoc
Sklep Zakupy Zamówienia Klient
O Nas Korzystanie z Serwisu Kontakt Formy Wysyłki Bezpieczeństwo Formy Płatności Termin Wysyłki Koszty Wysyłki Zwroty Towarów Logowanie Nowe Konto Przypomnienie Hasła

Copyright © 2008 osCommerce
Powered by osCommerce.waw.pl Power Pack v1.0

zdrowa żywność