Animal Care - karmy dla psów i kotów
Koszyk
...jest pusty
Kategorie
Polecane Produkty
Golden Grey 14kg
Cena: 55,00zł
Opis
Kupuję
Pronature Holistic Cat Kitten 5,44kg + kurier GRATIS
Cena: 205,00zł
Opis
Kupuję
Pronature Holistic Dog Indor&Outdor 13,6kg + kurier GRATIS
Cena: 310,88zł
Opis
Kupuję
Pronature Holistic Cat Indoor Skin&Coat 5,44kg + kurier GRATIS
Cena: 205,00zł
Opis
Kupuję
Golden Grey Master 14kg
Cena: 59,00zł
Opis
Kupuję
Twoje Konto
Twój adres email
Twoje hasło
Ami Play halter N5 20,67zł

Haltery są przeznaczone dla wszystkich ras oraz wielkości psów. Haltery są dostępne w różnych rozmiarach i kolorystyce. Wykonano je z materiałów najwyższej jakości. W halterach zastosowano bardzo wytrzymała taśmę nośną. Górna część halterów jest obszyta polarem, aby zapewnić psu większy komfort. Haltery są regulowane, dzięki czemu można dopasować je do wielkości psa. Kółka zastosowane w halterach są odlewane, co sprawia, że są odporne na zniszczenie i zabezpieczają halter przed zerwaniem. Haltery N były testowane przed rozpoczęciem produkcji przez lekarzy weterynarii i hodowców różnych ras psów.


Haltery objęte są 3 letnią gwarancją (gwarancja udzielana jest na podstawie opakowania i dowodu zakupu). Gwarancja obejmuje szwy, elementy metalowe oraz elementy z tworzywa sztucznego. Gwarancja nie obejmuje zniszczenia haltera przez niewłaściwe użytkowanie (np. przez przegryzienie przez psa). Haltery przeznaczone są dla psów, które nie umieją chodzić na smyczy spokojnie (ciągną i szarpią smyczą). Haltery nie pozwalają ciągnąć smyczy i zmuszają psa do posłuszeństwa (używanie halterów jest mniej urazowe dla psa niż używanie kolczatek lub dławików).

 

Halter przeznaczony jest dla psów rasy:  rotweiller


 

  Rozmiar: 5

  Dostępność: 3-5 dni

Dostępne Opcje:
Color:
Data dodania produktu do sklepu: niedziela, 21 marzec 2010.
Recenzje
Informacje i Pomoc
Sklep Zakupy Zamówienia Klient
O Nas Korzystanie z Serwisu Kontakt Formy Wysyłki Bezpieczeństwo Formy Płatności Termin Wysyłki Koszty Wysyłki Zwroty Towarów Logowanie Nowe Konto Przypomnienie Hasła

Copyright © 2008 osCommerce
Powered by osCommerce.waw.pl Power Pack v1.0

zdrowa żywność